Flexible Pipe përbashkët

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: $1.7-15.0/piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece/Pieces
 • Kohë për dorëzim: 15-20 ditë
 • Furnizimi Aftësia: 5000 Pieces per Day
 • Loading Port: Tianjin Port, Qingdao Port
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Çfarë është fleksibile tub përbashkët?

  Tub përbashkët fleksibël është një pjesë e rëndësishme e sistemit të shkarkimit të makinave. Kur ju të përshpejtuar, motori i makines lëviz mbrapa me radhë dhe në motor gome rritet. Tubi fleksibël lejon fleksibilitet në sistemin tuaj shkarkimit, duke parandaluar lëvizjen e motorrit dhe dridhjet nga dëmtimi dhe plasaritje tub i shkarkimit.

  Materiali: çelik inox 304201202 etj

  Caps: çeliku alumini ose çelik

  Lloji: Bellows + Outer bishtalec

  tub të përbashkët

  Diametër të brendshëm (ID)

  Gjatësia (L)

  Diametër të brendshëm (ID)

  Gjatësia (L)

  1-3 / 4 "(45mm)

  4 "(102mm)

  3 "(76.2mm)

  4 "(102mm)

  6 "(152mm)

  6 "(152mm)

  7 "(178mm)

  8 "(203mm)

  8 "(203mm)

  10 "(254mm)

  9 "(230mm)

  12 "(305mm)

  10 "(254mm)

  42mm

  120mm

  11 "(280mm)

  165mm

  12 "(305mm)

  180mm

  2 "(50.8mm)

  4 "(102mm)

  50mm

  120mm

  6 "(152mm)

  165mm

  7 "(178mm)

  55mm

  120mm

  8 "(203mm)

  165mm

  9 "(230mm)

  180mm

  10 "(254mm)

  200mm

  11 "(280mm)

  250mm

  12 "(305mm)

  60mm

  160mm

  2-1 / 4 "(57.2mm)

  4 "(102mm)

  200mm

  6 "(152mm)

  240mm

  7 "(178mm)

  65mm

  150mm

  8 "(203mm)

  200mm

  9 "(230mm)

  70mm

  100mm

  10 "(254mm)

  120mm

  11 "(280mm)

  150mm

  12 "(305mm)

  200mm

  2-1 / 2 "(63.5mm)

  4 "(102mm)

  Shënim: Madhësia Customized janë në dispozicion.

  6 "(152mm)

  7 "(178mm)

  8 "(203mm)

  9 "(230mm)

  10 "(254mm)

  11 "(280mm)

  12 "(305mm)

  Feature:

  komponent sistem 1.Automobile shkarkimit

  2. instaluar në mes të motorit dhe shall

  3. rënie dridhje dhe zhurma motor

  4.To kompensuar zhvendosjes e instalimit tolerances

  5. Sipërfaqja Smooth brendshme për të siguruar gaz mbeturinave për të përcjellë pjesën e pasme

  load 6.To Bear

  Other Types of Flexible Pipe:

  细节图

   

  Package:

  包装1

  Pse ju zgjidhni ne?

  1. Ne jemi fabrikë. Çmimi është konkurrues.

  2. Me cilësi të mirë është e garantuar. Nga prodhimi në ngarkim, nuk janë punëtorë teknik për të inspektuar.

  3.Delivery koha është në kohë.

  4.Sample janë në dispozicion. Por ju duhet të paguani mallrave.

  Paketa 5.Professional cilat sigurojnë transportin detar në distancë të gjatë.

  Customers visit our company

  客户


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products