Rreth nesh

hfg (1)

Shijiazhuang Woodoo is specialized and leading manufacturer of exhaust flexible pipe with design, research, production and sales. Which mainly provide bellows, flexible pipe,interlock, muffler and clamps etc. Founded in 2013, located in Hebei Province where is close to Tianjin Port. Now more than 50 employees, technical management staff more than 10 people.

Që nga themelimi, shkalla e prodhimit ka arritur një prodhim vjetor me më shumë se milion copë duke u përpjekur tonë dhe shpirt të paepur, në valën e ekonomisë së tregut, të fortë dhe më të fortë, nga departamentet qeveritare të shqyrtimit kolegëve për publikun e gjerë, mori tyre reagime të mira dhe fitoi nderin, i cili promovimin e zhvillimit të madh për një grup.

We dedicated ourselves to provide quality & safety products as the customer’s request. All the goods are inspected one by one before loading. From pre-sale to after-sale, from order to delivery, from package to transportation, from production to inspection, all of these are related personnel to follow up to ensure quality and service.

ERT
erte (1)
erte (3)

Kompania jonë eksportuar ato në vende të shtatëdhjetë të gjithë botën, nga sistemi të mirë platformë, ekip i menaxhimit profesional, shërbim me cilësi të lartë dhe pajisje të shkëlqyer. ne kemi qenë gjithmonë të ndjekur qëllimin e "cilësisë së lartë, të çmimeve konkurruese, shërbimin më të mirë", vazhdimisht zhvillimin e produkteve të reja për të plotësuar nevojat e ndryshme të konsumatorëve.

ISO
CE
IMG20190815091716

We have a lot of online customer service to provide professional advice to customers.

cxv