за нас

hfg (1)

Shijiazhuang Woodoo is specialized and leading manufacturer of exhaust flexible pipe with design, research, production and sales. Which mainly provide bellows, flexible pipe,interlock, muffler and clamps etc. Founded in 2013, located in Hebei Province where is close to Tianjin Port. Now more than 50 employees, technical management staff more than 10 people.

Од основањето, обемот на производство достигна годишно производство со над милиони парчиња од страна на нашиот стремеж и непоколеблива дух, во бранот на пазарната економија, посилно и посилно, од владини институции за да рецензија на јавноста на, добија своите добар фидбек и освои чест, која промовира голем развој за група.

We dedicated ourselves to provide quality & safety products as the customer’s request. All the goods are inspected one by one before loading. From pre-sale to after-sale, from order to delivery, from package to transportation, from production to inspection, all of these are related personnel to follow up to ensure quality and service.

ЕРТ
erte (1)
erte (3)

Нашата компанија ги извезуваат во седумдесет земји во целиот свет, со добар систем платформа, професионален менаџерски тим, високо квалитетна услуга и одлична опрема. ние сме биле секогаш се следи со цел да се "со висок квалитет, конкурентна цена, најдобра услуга", постојано развивање на нови производи да се задоволат различните потреби на клиентите.

ISO
од н.е.
IMG20190815091716

We have a lot of online customer service to provide professional advice to customers.

cxv